Rekrutacja trwa !!!

Szanowni Państwo, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń na spotkania informacyjne w zakresie rozwijania działalności gospodarczej do 20 kwietnia 2017 r. do godz. 12:00.
 
Proszę zwrócić uwagę iż pierwsze spotkanie odbędzie się już 21.04 br.Przesłanie formularza oznacza zakwalifikowanie się do udziału, organizator nie przewiduj odsyłania informacji zwrotnej.
Podczas spotkania dowiecie się Państwo na jaki cel można uzyskać wsparcie, jakie warunki należy spełnić by to wsparcie otrzymać, jakie są korzyści i zobowiązania z tytułu otrzymania pomocy. Gdzie można pobrać wniosek, jak wygląda biznes plan, jakie załączniki do wniosku należy przedłożyć....
Pula środków jest ograniczona i należy uzyskać jak najwięcej punktów, by wniosek znalazł się na wysokim miejscu i mógł uzyskać dofinansowanie.
Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz.

ZASADY REKRUTACJI

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”.
Zadanie współfinansowane w jest  ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020

 

Drukuj

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie