07.10.2017 r. PIKNIK MILITARNY Z LGD VISTULA - Wielkie Lniska (gm. Grudziądz) .

Spotkanie z historią regionu, poznanie obszaru LGD "Vistula", integracja mieszkańców, promocja działalności LGD, - to wszystko podczas wydarzenia, jakie LGD w minioną sobotę zorganizowała dla społeczności lokalnej.

Zwiedziliśmy wspólnie z przewodnikami obszar Fortu Wielka Księża Góra, jak i podczas przejażdżek samochodami militarnymi. Zobaczyliśmy sprzęt militarny, poznaliśmy rodzaje broni pneumatycznej. Była okazja to spróbowania swoich sił w strzelaniu z broni, z łuku - niejedni uczestnicy poczuli w sobie ducha walki. Dla odważnych była ścianka wspinaczkowa.
Nie zabrakło smacznego jadła, dobrej muzyki i dobrej zabawy.

Podczas całego wydarzenia czynny był Mobilny Punkt Informacyjny nt. wdrażania LSR, gdzie można było uzyskać informacje w zakresie zadań wdrażanych w ramach LSR - konkursy, szkolenia, zadania.

FOTORELACJA

 

Zadanie (koszt organizacji wydarzenia promującego LSR) realizowane było w ramach projektu "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji".

Piknik został współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.


W centrum działań EFS zawsze są ludzie.

 
 
 
+33

Drukuj

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie