Aktualności

Rada LGD ws oceny wniosków w ramach konkursu 3/2020/G

Zawiadomienie o posiedzeniu Rady Stowarzyszenia, 21.09.2020 r. od godz. 13:30

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję” zawiadamia o posiedzeniu Rady Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 21.09.2020 r.   w biurze LGD, tj. Sztynwag 46, 86-302 Sztynwag  od godz. 13:30 w związku z konkursem nr 3/2020/G celem oceny i wyboru projektów w ramach ogłoszonego konkursu:

działania na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w zakresie wdrożenia rozwiązań z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym, takich jak:

Typ e) aktywizacja społeczno-zawodowa (w tym szkolenia i podnoszące kompetencje i/lub dające nowe umiejętności zawodowe i społeczne.

realizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”  zgodnie z Procedurą oceny i wyboru projektów w ramach konkursów ogłaszanych przez  Lokalną Grupę Działania „Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” w ramach środków  RPO  W K-P na lata 2014-2020 – środki EFS (oś 11).

Informujemy, że istnieje możliwość zapoznania się z materiałami i dokumentami dotyczącymi porządku posiedzenia w biurze LGD przed posiedzeniem Rady.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

V Rajd Pieszy "Fortyfikacje Twierdzy Chełmno - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”, 18.09.2020 r.

Zarząd Lokalnej Grupy Działania "Vistula-Terra Culmensis" wraz z Wójtem Gminy Chełmno

serdecznie zapraszają mieszkańców z obszaru działania LGD "Vistula" do wzięcia udziału w partnerskiej inicjatywie na rzecz promocji historii regionu oraz animacji społecznej.

Wydarzenie obejmuje organizacje rajdu pieszego oraz zapewnienie atrakcji integrująco-aktywizujących.

__________________________________________________________________________

Czytaj dalej

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie