Planszówka za planszówkę - akcja on line

 
 

 

PLANSZÓWKA ZA PLANSZÓWKĘ

3 dni na zdobycie gry „W LUDO GRAJMY”.

Opublikuj zdjęcie do 10 maja 2020 r. do godz. 23:59.

Jak ją zdobyć?

🎲 zainicjuj grę w swoim domu,
🎲 pod tym postem umieść zdjęcie obrazujące jak grasz w swoją planszówkę. W polu: „Napisz komentarz” wpisz:
 
Gram w ……
Oświadczam, że zamieszkuję na terenie gminy: …..
 
Przykład:
Gram w Eurobiznes.
Oświadczam, że zamieszkuję na terenie gminy: Stolno.

❗️Co powinno zawierać zdjęcie?

Na zdjęciu musi być widoczna gra i osoby grające. Organizator nie wymaga upubliczniania twarzy lub innych charakterystycznych cech uczestnika/ów gry.

❗️Kto otrzyma grę?

Osoby, które umieszczą swoje zdjęcie pod postem wraz z wymaganym komentarzem, które zamieszkują teren działania LGD „Vistula-Terra Culmensis” tj. mieszkają na terenie jednej z wiejskich gmin: Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą, Chełmno, Lisewo, Stolno, Płużnica.
Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji miejsca zamieszkania.

❗️Forma przekazania gry:

LGD grę przekaże za pośrednictwem Gminnego Koordynatora działającego na terenie każdej z gminy wchodzącej w skład LGD, prześlę pocztą lub przekaże osobiście. W takim celu podczas kontaktu z pracownikami Biura LGD należało będzie podać dokładny adres dostawy. Osoby, które będą chciały odebrać grę z biura LGD, po uprzednim umówieniu z pracownikami biura się będą mogły zrobić to osobiście.
Organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia losowania i przekazania gier tylko części uczestników. Sytuacja taka będzie miała miejsce w przypadku kiedy liczba nadesłanych zdjęć, przekroczy możliwości organizacyjne Organizatora (Organizator posiada ograniczoną liczbę gier).

❗️RODO:

Biorąc udział w Konkursie uczestnicy konkursu (ich przedstawiciele) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia Konkursu zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119).

❗️ Kontakt z Biurem LGD:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siedziba: Sztynwag 46, 86-302 Sztynwag

❗️Źródło finansowania:

 Gra została zakupiona w ramach projektu "Inteligentne specjalizacje w promocji lokalnego dziedzictwa" – międzynarodowy, partnerski projekt lokalnych grup działania z terenu województwa kujawsko-pomorskiego: „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” oraz „Zakole Dolnej Wisły” oraz partnerów zagranicznych na rzecz wzrostu rozpoznawalności i atrakcyjności obszaru działania dwóch LGD poprzez opracowanie innowacyjnych metod promocji lokalnego dziedzictwa na obszarze działania partnerskich LGD "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez tradycję" oraz " Zakole Dolnej Wisły", wymianę doświadczeń, nabycie dobrych praktyk.
Partnerzy:
LGD „Vistula-Terra Culmensis -Rozwój przez Tradycję – Polska,
LGD "Zakole Dolnej Wisły" – Polska,
Local Action Group "Gorski Kotar" - Chorwacja,
Local Action Group "Gaujas Partneriba" – Łotwa,
Local Action Group "Jurkante" - Łotwa.
 
 

Projekt finansowany jest w ramach poddziałania  19.3 „Przygotowanie i realizacja działań
w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt wdrażanych jest w ramach założeń Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2023 dla obszaru  Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję”.

 

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie