Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

GENERATOR WNIOSKÓW dla poddziałania 19.2 zostanie wyłączony

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawiesiła możliwość korzystania z generatora wniosków o przyznanie pomocy dla wniosków w ramach poddziałania 19.2

Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność do czasu jego aktualizacji i ponownego udostępnienia.

Generator zostanie wyłączony 21 lutego 2017 r.

Narzędzie to zawiera uchybienia, które powodują, iż generowane są błędne wyliczenia w tabelach finansowych biznesplanu.

W tym miejscu zwracamy szczególną uwagę na wypełnienie tabeli 9.3 „Zaktualizowana wartość netto”. Z uwagi na fakt, iż jest to tabela zawierająca kluczowe przy ocenie zasadności ekonomicznej operacji dane, w ramach opracowywania wniosku należy we własnym zakresie jeszcze ponownie przeanalizować tę sekcję. By dokonać tych wyliczeń należy przeanalizować założenia przyjęte we wcześniejszych tabelach – głównie w tabeli 9.1 ”Prognoza poziomu cen i wielkości sprzedaży” oraz 9.2 „Rachunek zysków i strat.” W tym celu zachęcamy do korzystania z narzędzia do wyliczania tabel finansowych biznesplanu (excel), które udostępnione zostało przez ARiMR na jej stronie internetowej: www.arimr.gov.pl

 

Informujemy, iż LGD "Vistula-Terra Culmensis", do czasu akceptacji przez Samorząd Województwa przekazanych dokumentów (LSR, Procedury, Kryteria, wzory ogłoszeń i załączników do ogłoszeń) zobowiązana jest do wstrzymania planowanych do przeprowadzenia naborów w ramach poddziałań 19.2, tj. działań w zakresie rozwoju infrastruktury, rozwoju przedsiębiorczości - tworzenie nowych firm, rozwój istniejących firm.


 

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie