Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

02.07.2022 r. ŚWIET(L)NA IMPREZA z LGD "Vistula"

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję" wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński
serdecznie zapraszają na kolejną już edycję imprezy plenerowej organizowanej przy Zamku w Radzyniu Chełmińskim.

 Niech to wydarzenie będzie okazją do spotkania się, do zabawy, do poznania regionu, do zapoznania się z ofertą LGD „Vistula”.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, tych małych i dużyc,h z obszaru działania LGD, tj. z obszaru gmin wiejskich:
Chełmno (z wyłączeniem miasta Chełmno), Grudziądz, (z wyłączeniem miasta Grudziądz), Gruta, Lisewo, Łasin, Płużnica, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Stolno, Świecie nad Osą do wspólnej zabawy!!!

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Koszty bieżące i animacja Lokalnej Grupy Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.
Zadanie współfinansowane w jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie