Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

KONSULTACJE SPOŁECZNE - MATRYCA CELÓW I PRZEDSIĘWZIĘĆ

 

24 maja 2023 r. w Biurze LGD odbyło się kolejne spotkanie Zespołu roboczego ds. opracowania LSR, podczas którego zaprezentowano, określone w toku procesu konsultacji społecznych, cele i założenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru działania Lokalnej Grupy Działania (LGD) ”Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję" na lata 2023-2029, w tym:

➡️przedstawiono zidentyfikowane problemy i potrzeby lokalnej społeczności,
➡️ zaprezentowano matrycę celów tematycznych i przedsięwzięć, w tym wskazano sposób ich realizacji.
➡️ zaprezentowano budżet LSR,
➡️ przedstawiono Plan działania – harmonogram osiągania założeń w ramach LSR.
W spotkaniu udział wzięli reprezentanci gmin tworzących LGD, którzy jako grono eksperckie wdrażające na co dzień środki unijne, współpracujące z lokalną społecznością, w tym szczególnie sołtysami, radnymi, OSP, KGW, NGO wyrazili swoją opinię nt. zaprezentowanego materiału – po szczegółowym omówieniu, dyskusji - matryca celów i przedsięwzięć w tym przypisany budżet realizacji tych celów została zaakceptowana.
Spotkanie to było ostatnim etapem procesu konsultacji LSR.
Zespół roboczy ds. opracowania nowej LSR przystępuje obecnie do sfinalizowania procesu opracowania nowej LSR, mając na względzie wyniki procesu konsultacji (opinii publicznej, badania ankietowego, spotkań w terenie w tym spotkań branżowych) jak i mając na względzie wyniki pracy Zespołu roboczego ds. opracowania nowej LSR.

Efekty tego procesu - założenia LSR - zaprezentowane zostaną naszym członkom podczas Walnego Zebrania, które zaplanowano na 31 maja br. na godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Oborach.

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Wabcz 49
  • 86-212 Stolno
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie