Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi

WARSZTAT REFLEKSYJNY nt. Wdrażania LSR w roku 2024

Szanowni Mieszkańcy,  Wnioskodawcy, Beneficjenci, Członkowie Rady LGD, Komisji Rewizyjnej, Organu Doradczego (Koordynatorzy Gminni) i Partnerzy Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”, 

serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w dorocznym warsztacie refleksyjnym, którego celem jest analiza dotychczasowego wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność na lata 2015-2024 dla obszaru Lokalnej Grupy Działania  „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” i jej efektów, a także działań powadzonych przez LGD.

Prosimy o poświęcenie kilku minut na wypełnienie tego kwestionariusza, który pozwoli dokonać oceny działalności LGD w roku 2024.

Wnioski i refleksje wyciągnięte z niniejszej ankiety, w oparciu o potrzeby zgłaszane podczas spotkań gminnych, szkoleń, wydarzeń animacyjnych i innych aktywności posłużą nam jako podstawa do identyfikacji potrzeb lokalnych społeczności oraz do modyfikacji działań i wskaźników, aby lepiej dostosować LSR do rzeczywistych warunków. Wyniki ankiety posłużą wyłącznie temu, aby lepiej poznać osiągnięte rezultaty bądź istniejące zagrożenia i ewentualnie podjąć decyzję o zmianie kierunku działań. Wyniki badania zostaną zaprezentowane na www.lgdvistula.org w terminie do 29 lutego 2025 r.

Mając na względzie, iż chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, badanie dotyczące naszej działalności w roku 2024 przeprowadzamy w następującej formule:

  • ANKIETA ON-LINE: wypełnij ankietę do 25 lutego br. - ANKIETA
  • E-MAIL: zgłoś uwagi/wątpliwości/sugestie do 25 lutego br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • TELEFONICZNIE: 795-761-000 - zadzwoń i zgłoś swoje uwagi/wątpliwości/sugestie do 25 lutego br., opowiedz nam co Ci się podobało, a co musimy poprawić.

Chcemy uzyskać odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Czy wg Pani/Pana realizacja finansowa i rzeczowa LSR przebiegała zgodnie z planem i można ją uznać za zadowalającą?
  2. Wg Pani/Pana w jakim stopniu jakość składanych projektów wybieranych we wszystkich obszarach tematycznych wpływa na osiąganie wskaźników w zaplanowanym czasie?
  3. Wg Pani/Pana w jakim stopniu stosowane kryteria wyboru projektów spełniają swoją rolę?
  4. Wg Pani/Pana w jakim stopniu wybierane projekty realizowane w ramach LSR przyczyniają się do osiągnięcia celów LSR i w jakim stopniu przyczyniają się do odpowiadania na potrzeby społeczności z obszaru LGD?
  5. Wg Pani/Pana  przyjęty system wskaźników dostarcza wszystkie potrzebne informacje niezbędne do określenia skuteczności interwencyjnej strategii?
  6. Wg Pani/Pana procedury naboru, wyboru i realizacji projektów są przyjazne dla beneficjentów?
  7. Jaka wg Pani/Pana jest skuteczność działania biura LGD (działań animacyjnych, informacyjno-promocyjnych, doradczych)?
  8. Jakie wg Pani/Pana zmiany należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizowała cele LSR?

Państwa opinia jest dla nas ważna!

 

Po zebraniu informacji, Zarząd LGD opracuje Raport, który zostanie opublikowany i podany do Państwa wiadomości.
Wyniki badania zostaną również zawarte w rocznym Sprawozdaniu z Wdrażania LSR za rok 2024.
Serdecznie zapraszamy do wyrażenia swojej opinii, zgłaszania uwag czy sugestii.

Badanie prowadzone jest zgodnie z Wytyczną nr 10/1/2022 w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju
Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz w oparciu o program: PODRĘCZNIKA MONITORINGU I EWALUACJI LOKALNYCH STRATEGII ROZWOJU.

 

 


 

Drukuj

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Wabcz 49
  • 86-212 Stolno
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LICZBA ODSŁON

Odsłon artykułów:
1794579

Strona korzysta z plików pliki cookie