Spotkanie informacyjno- konsultacyjne - działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno - gospodarczej miejscowości wiejskich realizowanych w ramach LSR 2014-2020.

26.09.2019 r. w godz. od 09.30 do 15.30 w biurze LGD odbyło się spotkanie informacyjne nt. zasad i możliwości ubiegania się o wsparcie na działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno – gospodarczej.

Podczas spotkania trener - Pan Marcin Jaczewski zaprezentował ogólne zasady ubiegania się o wsparcie, warunki udzielania wsparcia, lokalne kryteria oceny i wyboru projektów, omówiono po kolei wymagane załączniki.

Uczestnicy mieli okazję do nabycia wiedzy umożliwiającej  prawidłowe przygotowanie dokumentów aplikacyjnych - wniosku oraz załączników.

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu "Koszty bieżące i animacja Lokalnej Grupy Działania "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję".

Zadanie (koszt spotkania) współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

          

 

Drukuj

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie