BARDZO MŁODA KULTURA - granty na edukację i kulturę!

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2020 przyznaje mikrodotacje od 4 tys. zł do 10.000 tys. zł na przedsięwzięcia z zakresu edukacji-animacji kulturowej.


Reprezentujesz sektor kultury lub oświaty i masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie z zakresu edukacji kulturowej?

Chcesz wspólnie z przedstawicielem instytucji kultury lub placówki edukacyjno-oświatowej zrealizować działania kierowane do dzieci i młodzieży?

Dostrzegasz potencjał edukacyjny kultury?

 

Zgłoś się po mikrodotację!


MCK w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków w konkursie Bardzo Młoda Kultura Kujawsko- Pomorskie 2020, w ramach którego można ubiegać się o dofinansowanie organizacji przedsięwzięć z zakresu edukacji-animacji kulturowej, tworzonych wspólnie przez przedstawicieli podmiotów kultury oraz placówek oświatowo – edukacyjnych.

Dla kogo granty?


Wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć mogą składać przedstawiciele podmiotów kultury oraz placówek oświatowo-edukacyjnych, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, a także osoby fizyczne.

Istotne jest nawiązanie współpracy z partnerem, reprezentującym inną sferę życia niż wnioskodawca, np. nauczyciel może zawrzeć porozumienie z animatorem kultury, instytucja kultury z placówką oświatową, biblioteka ze szkołą.

Przeznaczenie środków


Warsztaty, projekcje, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzyka, literatura, dziedzictwo kulturowe, teatr, cyrk, film, moda, ekologia, spotkania obywatelskie,nowe media, street art – stawiamy na kreatywność! Pokażcie nam wymiar edukacyjny zaplanowanych działań.

Czas realizacji
Przedsięwzięcia mogą być realizowane między 01.05.2020 a 18.10.2020 r.

Nabór wniosków: od 02.03.2020 do 31.03.2020


Miejsce złożenia wniosku:


Wniosek należy złożyć zarówno w wersji elektronicznej i papierowej!


Drogą elektroniczną wysyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.03.2020 r., godz. 14:00. Format PDF

Wersje papierową należy w dwóch egzemplarzach wysłać do 31.03.2020 r., liczy się data stempla pocztowego lub złożyć osobiście w recepcji MCK do godziny 14.00, 31.03.2020.

Adres: Miejskie Centrum Kultury ul. Marcinkowskiego 12-14, 85-056 Bydgoszcz

Dokumentacja Konkursowa: regulamin, wniosek, raporty regionalne i ogólnopolskie z poprzednich edycji BMK dostępne są na stronach:

www.terenowydomkultury.pl


www.mck-bydgoszcz.pl


Wsparcie - Doradztwo można uzyskać wysyłając maila z prośba o konsultacje telefoniczną, wsparcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 oraz ze środków Samorządu Województwa Kujawsko -Pomorskiego.

 

 

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie