Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

WARSZTAT REFLEKSYJNY nt. Wdrażania LSR w roku 2021

Szanowni Mieszkańcy,  Wnioskodawcy, Beneficjenci, Członkowie Rady LGD, Komisji Rewizyjnej, Organu Doradczego (Koordynatorzy Gminni) i Partnerzy Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”, 

serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w dorocznym warsztacie refleksyjnym, którego celem jest analiza dotychczasowego wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023 dla obszaru Lokalnej Grupy Działania  „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” i jej efektów, a także działań powadzonych przez LGD.

Poznaj nasz plan Wdrażania LSR i zadania wdrożone w roku 2021:

Mając na względzie wystąpienie siły wyższej (epidemia COVID-19) w tym roku podsumowanie naszej działalności przeprowadzamy w następującej formule:

 • ANKIETA ON-LINE: wypełnij ankietę do 23 lutego br. - ANKIETA
 • E-MAIL: zgłoś uwagi/wątpliwości/sugestie do 23 lutego br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • TELEFONICZNIE: 795-761-000 -  zadzwoń  i zgłoś swoje uwagi/wątpliwości/sugestie do 23 lutego br. , opowiedz nam co Ci się podobało, a co musimy poprawić.

Chcemy uzyskać odpowiedzi na poniższe pytania:

 1. Czy wg Pani/Pana realizacja finansowa i rzeczowa LSR przebiegała zgodnie z planem i można ją uznać za zadowalającą?
 2. Wg Pani/Pana w jakim stopniu jakość składanych projektów wybieranych we wszystkich obszarach tematycznych wpływa na osiąganie wskaźników w zaplanowanym czasie?
 3. Wg Pani/Pana w jakim stopniu stosowane kryteria wyboru projektów spełniają swoją rolę?
 4. Wg Pani/Pana w jakim stopniu wybierane projekty realizowane w ramach LSR przyczyniają się do osiągnięcia celów LSR i w jakim stopniu przyczyniają się do odpowiadania na potrzeby społeczności z obszaru LGD?
 5. Wg Pani/Pana  przyjęty system wskaźników dostarcza wszystkie potrzebne informacje niezbędne do określenia skuteczności interwencyjnej strategii?
 6. Wg Pani/Pana procedury naboru, wyboru i realizacji projektów są przyjazne dla beneficjentów?
 7. Jaka wg Pani/Pana jest skuteczność działania biura LGD (działań animacyjnych, informacyjno-promocyjnych, doradczych)?
 8. Jakie wg Pani/Pana zmiany należy wprowadzić w działaniach LGD, by skuteczniej realizowała cele LSR?.

Państwa opinia jest dla nas ważna!

Po zebraniu informacji, Zarząd LGD opracuje Raport, który zostanie opublikowany i podany do Państwa wiadomości. Wyniki badania zostaną również zawarte w rocznym Sprawozdaniu z Wdrażania LSR za rok 2021.

Serdecznie zapraszamy do wyrażenia swojej opinii, zgłaszania uwag czy sugestii.


 

Drukuj

Kontakt

 • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
 • Sztynwag 46
 • 86-302 Sztynwag
 • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie